Kapat
ÜYELİK PANELİ

Kullanıcı adınız 6-16 karakter uzunlukta olabilir, Türkçe ve özel karakterler içeremez
Şifreniz güvenliğiniz için 6-16 karakter arası uzunlukta olmalıdır
Aktivasyon kodu için lütfen kullandığınız geçerli bir e-posta adresi yazınız
Sağ resimde gördüğünüz karakterleri doğru bir şekilde yazınız
Üyelik işlemi için site kurallarını kabul etmelisiniz
Kayıt ve Site Kullanım Şartları
Ücretsiz Üye Olun

Zaten Üyeyim

Şifremi Unuttum
Facebook ile Bağlan
Toplam görüntüleme: 20.451 - Toplam yanıt: 34
YAZAN MESAJ
Sayın Marsis;

Bu hatayı sadece bugün gördüm, ilk başta SonDestan oyununa basıyorum OYUNU BAŞLAT'a basıyorum fakat Launch Karos ekranı kapanıyor ve ne kadar beklersem bekleyim oyun açılmıyor bu herkesde olan bir hata mıdır sadece bende olan bir hatamdır? Ben bir daha bu oyunu bilgisayardan kaldırıp indirmek istemiyorum resmen modemin kotası bitti...Cevabınızı bekliyorum, bu konu hakkında açtığım diğer konularada neden mesaj atmadığınızı merak ediyorum lütfen bu mesajlarıma cevap verin... Bu problem sadece benim PC'mde oluyorsa format atmanadan yada tekrar oyunu yüklemeden nasıl bu problemi çözeceğimi anlatırsanız sevinirim...

Şimdiden teşekkürler...

İYİ FORUMLAR
(07.01.2012 17:18:14 tarihinde cansuveemir tarafından güncellenmiştir)
evet aynen tıklıyorum hıc bır sey olmuyor acılmıyor
aynı hatayı bende alıyorum şuanlık tek çözümü oyunu kaldırıp tekrar yüklemek :S
Merhabalar,

Oyunun yeni kurulum dosyası siteye eklenmiştir. İndirip kurduğunuzda hala hatayı almaya devam ediyorsanız lütfen Destek Sistemi üzerinden ekran görüntünüzle birlikte bize iletiniz.

İyi forumlar
yah abi wolfteamda da oluyo yardım !!!1
ben yükledim olmuyor
Alıntı: sefaasdf
aynı hatayı bende alıyorum şuanlık tek çözümü oyunu kaldırıp tekrar yüklemek :S
wolfteam vea son destan oynayan varmı son destaana kayıt olamıom
banada böyle oluyor yardım edin lütfen!
Arkadaşlar bende wolfteam açılmıyor.İd ve şifremi yazıp entere basıyorum ve oyuna girmiş gibi oluyor ama girmiyor tekrar masa üstüne geri dönüyor o en sağda mavi kutu dolduktan sonra.Bir kaç defa denedim şöyle bir öneri geldi:oyunu başlatabilmek için bilgisayarınızı yenilemelisiniz diye öneri geldi.Sonra bilgisayarı kapatıp yine denedim ama olmuyor ve aynı öneri gelmedi.Sanırım tek çare format diye düşünüyorum ama formatsız çare yokmU? Çok üzgünüm

Dialog Başlık X

Mesaj Başlık X

X