Kapat
ÜYELİK PANELİ

Kullanıcı adınız 6-16 karakter uzunlukta olabilir, Türkçe ve özel karakterler içeremez
Şifreniz güvenliğiniz için 6-16 karakter arası uzunlukta olmalıdır
Aktivasyon kodu için lütfen kullandığınız geçerli bir e-posta adresi yazınız
Sağ resimde gördüğünüz karakterleri doğru bir şekilde yazınız
Üyelik işlemi için site kurallarını kabul etmelisiniz
Kayıt ve Site Kullanım Şartları
Ücretsiz Üye Olun

Zaten Üyeyim

Şifremi Unuttum
Facebook ile Bağlan
FORUMLAR > ARŞİV > İMHA EDİLECEK KONULAR

Asalet dövmesi ne işe yarar yardım

Bu konu kilitli olduğundan mesaj yazamazsınız

Toplam görüntüleme: 1.701 - Toplam yanıt: 7
YAZAN MESAJ
Merhaba arkadaşlar nakitle dövme almak istemiyorum.Altınla satılan dövmeler arasında asalaet dövmesi var ve oldukça tutulan bi dövme özelliklerinde iste insan sg falan yazıyor tam olarak özelliği ne anlama geliyor biri açıklarsa sevinirim.Bide haç şeklinde bi dövme var oda 7000A galiba o ne işe arıyor bilen açıklarsa memnun kalırım.
asalet dövmsi için üsteğmen üsüt olman lazım bence pek iyi değil asalet altın ile dövme alcaksan kelebek al BENCE
Alıntı: haettens344
Merhaba arkadaşlar nakitle dövme almak istemiyorum.Altınla satılan dövmeler arasında asalaet dövmesi var ve oldukça tutulan bi dövme özelliklerinde iste insan sg falan yazıyor tam olarak özelliği ne anlama geliyor biri açıklarsa sevinirim.Bide haç şeklinde bi dövme var oda 7000A galiba o ne işe arıyor bilen açıklarsa memnun kalırım.
ASALET DÖVMESİ İNSANDA 10 YP KORUMA OLUR
ama tM da pek bıse yaramıyo
en iyisi kelebek dövme arkadaşlar
Açıklıyım Asalet dövmesi üsteğmen ve üstü kullanıcıların kullanabileceği bir dövme olup +50 sp ve %10 insan sg verir.%10 küçük bir değer gibi görünsede 240 canlı %15 yp bir karakter olarak düşünürsek zeki kurt 12 vuruşa yakın vuruşta öldürüyorsa 17-20ye kadar yükselir.
Merhabalar,

Asalet dövmesinin özellikleri resimde ki gibidir.

İyi eğlenceler.
(29.01.2012 18:04:39 tarihinde Morpheus tarafından güncellenmiştir)

Dialog Başlık X

Mesaj Başlık X

X