Kapat
ÜYELİK PANELİ

Kullanıcı adınız 6-16 karakter uzunlukta olabilir, Türkçe ve özel karakterler içeremez
Şifreniz güvenliğiniz için 6-16 karakter arası uzunlukta olmalıdır
Aktivasyon kodu için lütfen kullandığınız geçerli bir e-posta adresi yazınız
Sağ resimde gördüğünüz karakterleri doğru bir şekilde yazınız
Üyelik işlemi için site kurallarını kabul etmelisiniz
Kayıt ve Site Kullanım Şartları
Ücretsiz Üye Olun

Zaten Üyeyim

Şifremi Unuttum
Facebook ile Bağlan
FORUMLAR > ARŞİV > İMHA EDİLECEK KONULAR

Turkcell Mobil Ödeme 50 TL Kaç Nakit?

Bu konu kilitli olduğundan mesaj yazamazsınız

Toplam görüntüleme: 8.143 - Toplam yanıt: 11
YAZAN MESAJ
ARKADAŞLAR MOBİL ÖDEME İLE 50 TL NİN KARŞILIĞI KAÇ NAKİT GELİYOR BANKADAN DAHA KARLI OLDUGUNU BİLİYORUM O YÜZDEN BU SORUYO SURDUM LÜTFEN YANIT VERİN .
42 tl ye var 14000 16000 nakit
Alıntı: darkkboysss
ARKADAŞLAR MOBİL ÖDEME İLE 50 TL NİN KARŞILIĞI KAÇ NAKİT GELİYOR BANKADAN DAHA KARLI OLDUGUNU BİLİYORUM O YÜZDEN BU SORUYO SURDUM LÜTFEN YANIT VERİN .

Telefonu karıştırma

Git etraftaki bi kaç internet kafeye sor wolfteam nakit varmıymış

Eğer yok ben telefondan alcam diyosan JP20 - 7979 Yolla 10 K nakit kalkmadıysa mobil ödeme sınırı 30 TL idi yani JP20 Yazıp 7979'a yollarsan 30 TL kol gibi

Ama gider İnternet kafeden 50 TL nakit çekersen 25 k Nakit 30 TL nakit çekersen 15 k nakit yani seçim senin ..

Not:Ben kendim bankamatikten çekerim diyosan Mtc Game Die bi site var tavsiye ederim..
aynen aynen
25 tl internet kafeden kaçnakit arkadaşlarr
25 TL N yok sadece 6Tl 15 tl 30 tl var Ve daha üstü mesela 120 150 160 fln filan :D ama ilk alcaksan 15 tl at bi başlangıç bikaçta şans kutusu al bence mesela bu benim 3. çekişim olucak hepsiyle karakter kutusu ve silah kutusu alcam :S
oyunda en üste j işareti var orda yazması gerek sanırım
arkadaşlar bende karekter alicam ama buz kurt almak istiyorum nasil alabilirim ?
10800 Gelir
beyler bi e-pin kodu diyo mobil ödeme diyo nasıl nakit çekiliyo söleiiinn

Dialog Başlık X

Mesaj Başlık X

X