Kapat
ÜYELİK PANELİ


Kullanıcı adınız 6-16 karakter uzunlukta olabilir, Türkçe ve özel karakterler içeremez
Şifreniz güvenliğiniz için 6-16 karakter arası uzunlukta olmalıdır
Aktivasyon kodu için lütfen kullandığınız geçerli bir e-posta adresi yazınız
Sağ resimde gördüğünüz karakterleri doğru bir şekilde yazınız
Üyelik işlemi için site kurallarını kabul etmelisiniz
Kayıt ve Site Kullanım Şartları
Ücretsiz Üye Olun

Zaten Üyeyim

Şifremi Unuttum
Kapat

İNDİRME SEÇENEKLERİ

Dosyayı indir ve çift tıklayarak oyunu bilgisayarına kurmaya başla.

Dark Orbit uzay oyunu seni uzayın en büyük yıldızı olman icin çağırıyor... Ama unutma yalnız değilsin, rakiplerin galaksileri keşfederek gelişirken sen de en son savaş teknolojisini uzay gemin için kullanmak zorundasın. Uzay gemisi alıp geliştirerek, yeni silahlar ve kalkanlarla yenilmez bir online uzay savaşçısı olabilirsin. Dark Orbit web tabanlı uzay oyunu sana daha büyük uzay gemileri alıp diğer yıldız sistemlerine geçme ve en güçlü rakiplerine galaksi savaşlarında meydan okuma imkanı tanır.

Galakside heyecan dolu takipler, 3D uzay gemileri, gerçek oyunculura karşı uzay savaşları... Gezegenlerin arasında parlayan bir yıldız olmak istiyorsan, Dark Orbit seni uzayın derinliklerineki farklı evrenlerde uzay geminle savaşa davet ediyor.

Mars, Dünya, Venüs. Üç büyük hammadde şirketi. Üçünün de amacı aynı; Uzayda savaşarak tüm hammadde kaynaklarına hakim olmak. Hayatta kalmak için kendine bir evren seçmelisin. Dark Orbit online uzay oyunu oynarken seçimini dikkatli yapman gerek, çünkü bu seçim senin uzaydaki kaderini çizebilir.

Uçsuz bucaksız evrendeki uzay savaşları en iyi pilotu bekliyor! Hemen uzay gemine atla ve sende uzayda savaş. Yıldız sistemlerinde keşfedilmemiş madenler, savunmasız uzay mekikleri, güçlerini tahmin bile edemeyeceğin uzaylılar ve birçok online süpriz seni bekliyor. Uzay oyunları seviyorsan daha fazla bekleme ve sende hemen Dark Orbit oynamaya başla!

X